English
Prisijungti
Metalo g. 6A,
LT-02190 Vilnius, Lietuva
info@ratomas.lt
Prekių užsakymas
telefonu: +37052040851
faks: +37052040855

Apie mus

 

 

UAB „RATOMAS“ veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba padangomis ir ratlankiais komerciniam autotransportui. Įmonė įsteigta 2007 metais. Pasinaudodami daugiau kaip septynerių metų mūsų darbo patirtimi šioje srityje, įkūrėme įmonę, kurios pagrindinis tikslas – tiekti padangas ir ratlankius didmeninėmis kainomis įvairioms Lietuvos bei užsienio kompanijoms, kurios dirba su galutiniais vartotojais.

Mūsų pagrindiniai tiekėjai, kuriuos mes atstovaujame Lietuvoje, tai krovininių ratlankių gamintojai: Maxion Sistemas Automotivos Ltda. (Brazilija), bei Jantsa Jant Sanayi ve Tic. A.Ş. (Turkija). Tai labai geros kokybės ratlankiai, turintys tai patvirtinančius tarptautinius kokybės sertifikatus ISO9000. Taip pat turime puikius santykius su tokiais žinomais krovininių padangų gamintojais, kaip: Hankook Tires Co. LTD (Pietų Korėja), Aeolus Tyre Co., Ltd. (Kinija), WestLake tires - HangZhou ZhongCe Rubber Co.,Ltd.(Kinija), Shandong Linglong Rubber Co., Ltd (Kinija).

Plečiantis pardavimų geografijai (Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, Rusija, Baltarusija, Vokietija, bei Švedija), bei didėjant pardavimo apimtims, 2009 metais mes sau keliam naujus tikslus – plėsti savo veiklą, prekių asortimentą, papildydami jį akumuliatoriais, transporto žymėjimo ženklais, krovinių tvirtinimo įranga, ir kitais, transportui reikalingais aksesuarais. Sieksime aptarnauti ne tik didmenine prekyba užsiimančias įmones, bet ir galutinius vartotojus Lietuvoje. Taip pat , esant poreikiui, tieksime padangas ne tik komerciniam autotransportui, bet ir lengviesiems automobiliams.